Книги в хмарах

Duoyun Books - це проект архітектурного бюро Wutopia Lab на замовлення видавничої компанії Shanghai Century Publishing (Group). Duoyun Books знаходиться на 52-му поверсі найвищої будівлі Шанхая - Шанхайської вежі. Флагманський магазин являє собою невеликий культурний комплекс з сімома різними функціями. Магазин на висоті 239 метрів є найвищою комерційною книгарнею Китаю. Він є важливим суспільним культурним місцем і культурною пам'яткою Шанхая.

Книги в хмарах - фото 1

Книги в хмарах - фото 2

Книги в хмарах - фото 3  

Приміщення площею 2259 кв.м продумано до дрібниць, як функціонально, так і стилістично. Кожен елемент несе в собі смислове навантаження, доповнюючи загальну концепцію проекту. Небо і місто так само є частиною дизайну книгарні. Земля повинна бути чистою і доглянутою. У сонячний день небо відбивається на підлозі. Все це робить білу абстрактну гору, яка складається з напівпрозорих книжкових полиць, складених шарами - плаваючих. Duoyun Books - це щоденне диво Шанхая. 35 працівників книгарні розмістили 60 000 книг і 2 000 товарів на полицях магазину і Duoyun Books нарешті елегантно представлений світу.

Книги в хмарах - фото 4

Книги в хмарах - фото 5

Книги в хмарах - фото 6  

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке і запропонувати цікаві варіанти на нашому сайті takeandlive.com.ua.