fbpx Оренда дизайнерських меблів для заходів та фотосесії - прокат меблів для фотозйомки в Києві | Takeandlive

Пошукова форма

Оренда дизайнерських меблів і декору

Прокат меблів для заходів завжди клопітка справа. Адже потрібно знайти не тільки відповідні меблі, а й відповідального помічника в цьому. Компанія Take&Live надає можливість оренди меблів і декору, які ми імпортуємо з Малайзії та Китаю. У нас доступна для клієнтів так само оренда меблів на фотозйомку. Фотографи знають, як постійно хочеться змінювати антураж і стилістику для своїх нових фотошедеврів.

Оренда предметів можлива ВИКЛЮЧНО для проведення фотосесій або відеозйомок. Кожна подія і кожна тематика вимагає виключно професійного підходу. Адже оренда дизайнерських меблів не тільки відповідальність у виборі елементів, але і так само, їх відмінний початковий стан, в якому потрібно повернути в магазин після події. Зі свого боку ми гарантуємо, що оренда меблів для фотосесії в нашому інтернет-магазині Take&Live стане для Вас приємною подією.

Уточнити детальну інформацію Ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами:

+38 (068) 098 39 39

+38 (097) 235 67 61

або по e-mail: info@takeandlive.com.ua

Меблі в оренду для фотосесії можуть викликати багато протиріч при виборі. Тому також Ви можете під'їхати в наш шоу-рум і на місці визначитися з позиціями, що сподобалися. У Вас буде можливість скомпонувати кілька товарів разом і побачити цілісність Вашої ідеї вже з реальними меблями. Оренда меблів для зйомок виручає багатьох, особливо, коли Ви часто міняєте декорація для зйомок або ж заходів. А кожен раз купувати багато меблів, щоб створити особливу атмосферу може бути не по кишені. Саме тому наш магазин надає для своїх клієнтів і таку послугу.

Не варто відразу думати, що дизайнерські меблі в оренду обійдуться Вам в чималу суму. Важливим є ЗБЕРЕЖЕННЯ цілісності товарних позицій! Прокат меблів для фотосесії у нас здійснюється за приємною ціновою політикою.

  • Вартість оренди на 3 дні - 20% від вартості товару.
  • Вартість оренди більше 3-х днів - 25% від вартості товару.

Оренда меблів для фотозйомок - завжди захоплююча подія. А ми намагаємося, щоб наші клієнти отримували від такого процесу тільки приємні спогади і поверталися до нас з новими і грандіозними задумами, щоб втілити їх в життя.

З повагою, Ваш Take&Live

Оренда меблів та декору