24x7 Завжди "Онлайн"
Найкращі ціни
Доставка по Україні
Останні надходження
Інтер'єр тижняТочність ліній в колекції INK
Дизайн є балансом між двома підходами в створенні речей. З одного боку - об'єкт створюється для людини і повинен «мовчки» служити йому, з іншого - процес створення це творчість і інтелектуальний пошук, вираз певної ідеї через призму власного внутрішнього світу.

Таким чином, на дизайнерських речах неминуче залишається відбиток особистості проектувальника. Разом з тим, це відповідальність. Недостатньо просто гри форми, фактури і кольору, у всьому повинен бути сенс.
Купити
Останнє в блозі

Одержимість геометрією і симетрією

Плаваючі транспортні контейнери в якості житла

Кольори, текстильні експерименти і тривимірний візерунок

Інтернет-магазин сучасних та дизайнерських меблів

Уявіть, що Ви вже зараз стали успішним дизайнером інтер'єрів! Для цього ми зібрали для Вас в одному місці найцікавіші моделі меблів і атрибути декору в Києві та Україні; успішний досвід, знання і актуальні рекомендації з організації простору; вдалі приклади стильного оформлення будинку з готовими меблевими комплектами.

take&live: купити дизайнерські меблі - просто!

Це - багаж професійного дизайнера інтер'єрів. І тепер він - Ваш! Просто Take&Live! Ми знаємо, як було раніше: щоб створити вдома бажану обстановку, доводилося обходити безліч магазинів, ринків, барахолок, дизайнерських студій та бюро. Щоб уникнути цього і заощадити Ваш час, ми створили інтернет-магазин сучасних і дизайнерських меблів , де представили Вам різні стилі оформлення приміщень. Він допоможе Вам вибрати ідеальний інтер'єр для себе.

Визначившись зі стилем, Ви можете відразу ж замовити відповідний декор, окремо вибрати і купити дизайнерські меблі за розумними цінами,додатково переглянути каталоги інших виробників.

Наше завдання - доставити Вам стильні моделі, які сподобались, презентувати Вам нові віяння і вдалі рішення в обстановці, меблювання, декорування та організації простору (блог, опис кожного конкретного підрозділу). У підсумку, Ви самі, з нашою допомогою, можете створити своє індивідуальне затишне і стильне приміщення за доступні гроші, а головне, самостійно, без особливих зусиль і втрати часу!

Все, що потрібно для стильного інтер'єру

Особливість магазину take&live, якою ми пишаємося, - дизайнерські меблі, які поєднують в собі креативність і функціональність. І, що особливо важливо, зразки виготовлені переважно з натуральних матеріалів: масив дерева, фанера, метал, текстиль

Ми постійно поповнюємо асортимент сучасного магазину і галерею інтер'єрів, шукаємо для Вас щось яскраве, стильне, якісне, доступне, комфортне - щось, що стане "смачним" акцентом Вашої обстановки.

Для нас дуже важливо, щоб у Вас все було під рукою. Ми організували доступний і легкий спосіб оплати і доставки по Києву та Україні. Ви можете отримати своє замовлення в той же день. Ви маєте кілька варіантів оплати на вибір, і, звичайно ж, маєте гарантію на свою покупку і можливість повернути невідповідний товар (докладніше - в розділі "Доставка і оплата"). Ми по-новому дивимося на Ваш ремонт або зміну обстановки і створили сервіс, який задовольнить відразу всі основні Ваші побажання при виборі стильних дизайнерських меблів в Києві і Україні.